دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادز

دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادوردز

  • انتشار : 9 ژوئن 2019
  • ۸۹۵
  • دیدگاه‌ها برای دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادوردز بسته هستند
  • دسته: تبلیغات گوگل

بررسی مهمترین دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادوردز

چرا تبلیغات من در گوگل ادوردز نمایش داده نمیشود؟

شاید برای شما پیش آمده باشد که تبلیغ خود را در گوگل ادوردز ثبت کرده و منتظر نمایش آن در نتایج گوگل باشید ولی به هر دلیلی تبلیغ شما نمایش داده نمیشود.

بررسی نحوه و محل نمایش تبلیغ کار بسیار جذابی ست. اما ممکن است پس از درج تبلیغ در گوگل ادوردز به هر دلیلی تبلیغ شما نمایش داده نشود. معمولا دلایل متعددی بر عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادوردز وجود دارد. در این مقاله سعی میکنیم تا دلایل عدم نمایش تبلیغات در ادوردز را مورد بررسی قرار دهیم. اما ابتدا لازم است تا قبل ازاین که به مطالعه ی این مقاله بپردازید، از ابزار Ad preview گوگل ادوردز برای نحوه نمایش تبلیغ خود اطمینان حاصل کنید.

استفاده از این ابزار بدین منظور ضروری است که شما میتوانید از تبلیغ خود دیدن کنید بدون این که بازدیدی برای تبلیغ شما ثبت شود و از شارژ حساب شما مبلغی کسر شود. این در صورتی است که اگر شما از این ابزار استفاده نکنید و به صورت عادی تبلیغ خود را مشاهده کنید باعث میشود تا بازدیدی برای تبلیغ شما ثبت و از شارژ حساب تان کم شود که این امر باعث افزایش هزینه های شما و کاهش CTR میشود.

صورت حساب

صورت حساب در گوگل ادز

یکی از مهمترین دلایل عدم نمایش تبلیغات در گوگل ادوردز مربوط به جزئیات صورت حساب میباشد. این امر معمولا از طریق ایمیل به اطلاع صاحب حساب میرسد. همچنین شما میتوانید از طریق نوار قرمز رنگ در بالای رابط کاربری مشاهده کنید و یا از بخش مربوط به صورت حساب billing و به صورت دستی بررسی کنید.

کمپین های متوقف شده

کمپین های متوقف شده در گوگل ادز

ممکن کمپینی که به تبلیغات شما مرتبط میشود اخیرا متوقف شده باشد. .گاهی برای کمپین ها تاریخ شروع و پایان در نظر میگیرند. همچنین ممکن است کمپین به دلیل عمکرد ضعیفش برای مدتی متوقف شده باشد و باید دوباره آن را فعال نمایید. اگر مشکل شما بخاطر غیر فعال بودن کمپین باشد باید تمامی کمپین های مرتبط را بررسی کنید اگر غیر فعال بود آن را فعال کنید. دقت کنید که گزینه View را بر روی All یا All but removed تنظیم می کنید تا کمپین‌هایی که متوقف شده اند را ببینید.

محدودیت بودجه روزانه

ممکن است میزان بودجه روزانه که برای تبلیغ خود در نظر گرفته اید به پایان رسیده باشد. در چنین شرایطی شما میتوانید میزان بودجه ی روزانه ی خود را افزایش و یا زمان بندی نمایش تبلیغ خود را در طول روز تعیین کنید.

محدودیت بودجه در گوگل ادزاگر می خواهید ترافیک زیادی به دست آورید، می توانید روش ارائه (delivery) را بر روی Accelerated: Do not optimize delivery of ads, spending budget more quickly’ تنظیم کنید

هدف گیری نامناسب برای نمایش تبلیغات

دلایل عدم نمایش گوگل ادوردز

ممکن است تبلیغات شما برای موقعیتی که در آن حضور دارید نمایش داده نشود. ممکن است در هنگام درج تبلیغات خود تنظیمات مربوط به موقعیت را برای مکانی غیر از مکان فعلی خود انتخاب کرده باشید. تبلیغات معمولا بر اساس آی پی جست و جو کننده نمایش داده میشود. شما میتوانیدد برای حل این مشکل  میتوانید از ابزار ad preview گوگل استفاده کنید تا نحوه نمایش برای سایر موقعیت های مکانی را مورد بررسی قرار دهید.

مسدود شدن IP های داخلی

چرا تبلیغات من در گوگل ادوردز نمایش داده نمیشود

دلایل متعددی وجود دارد که چرا شما به دنبال خدمات یا محصولات مرتبط با شرکت خود هستید. اما این کار ممکن است تبلیغات خودتان را برایتان نمایش دهد.

برخی افراد به هنگام ساخت کمپین، آی پی دفتر کاری خود را در آن قرار میدهند تا از بروز چنین اشتباهاتی جلوگیری شود.

برای بررسی این مورد، ابتدا آی پی خود را باید بدانید سپس در بخش exclusions ببینید که آی پی شما در این لیست قرار دارد یا نه. اگر میخواهید تبلیغ برای شما نیز نمایش داده شود آی پی خود را از این لیست پاک کنید.

کلمه کلیدی منفی

کلمه کلیدی منفی در گوگل ادوردز

ممکن است کلمه کلیدی منفی با انطباق دقیق به صورت تصادفی، مانع از نمایش تبلیغ شما با کلیدواژه ی هدف توسط شما شود.

سیستم ادوردز هرگونه مشکل در بخش های مختلف را به صورت Alert نمایش میدهد. اما ممکن است این کار مدتی زمان ببرد. شما میتوانید برای حل این مشکل از بخش Keyword Diagnosis مشکلات موجود در مورد کلمات کلیدی خود را دریابید و آن را برطرف کنید.

عدم تایید کلمات کلیدی هدف گیری شده

کلمه کلیدی تایید نشده در گوگل ادوردز

ممکن است کلمات کلیدی و کلیدواژه های انتخاب شده توسط شما با سیاست ها و قوانین تبلیغات در گوگل ادوردز مطابقت نداشته باشد. در چنین شرایطی تبلیغات شما نمایش داده نمیشود. شما میتوانید در بخش status کلماتی که تایید نشده اند را مشاهده کنید. همچنین شما میتوانید در بخش Keyword Diagnosis با رفرش کردن این صفحه کلمات کلیدی که تایید نشده و دلایل عدم تایید آن ها را مشاهده کنید.

در این بخش شما دو راه پیش رو دارید:

کلمات کلیدی تایید نشده ی شما با قوانین تبلیغات در گوگل ادوردز مطابقت ندارد و شما میتوانید کلیدواژه ی خود را با کلمات پیشنهادی جایگزین کنید.

گاهی ممکن است کلیدواژه ای به صورت اشتباه در لیست کلمات تایید نشده قرار بگیرد که در این مورد شما میتوانید برای حل مشکل خود با تیم پشتیبانی گوگل ادوردز در تماس باشید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

قوانین تبلیغات در گوگل

آشنایی با قوانین گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای آشنایی با قوانین گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۱۹۰
قیمت کلمات در گوگل ادوردز

نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز   

دیدگاه‌ها برای نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز    بسته هستند
۱,۰۶۶
مهمترین سوالات در گوگل ادوردز

15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای 15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۱۵۳
دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز

دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS

دیدگاه‌ها برای دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS بسته هستند
۱,۰۰۰
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...