قیمت کلمات در گوگل ادوردز

نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز   

  • انتشار : 24 ژوئن 2019
  • ۱,۰۸۱
  • دیدگاه‌ها برای نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز    بسته هستند
  • دسته: تبلیغات گوگل

هزینه ی تبلیغات در گوگل ادوردز چقدر است؟ این سوالی است کاربرانی که به تازگی با گوگل ادوردز شروع به کار کرده اند از ما میپرسند. این کاربران بیشتر از سایرین به تبلیغات کلیکی گوگل علاقه نشان میدهند. میخواهند بفهمند که آیا از پس هزینه های گوگل ادوردز بر میآیند یا نه.

باید این نکته را در نظر داشت که هر کلمه به فاکتورهای متعددی بستگی دارد که در این مقاله با شما هستیم تا برخی این فاکتورهای مهم را باهم بررسی کنیم.

گوگل ادوردز بر پایه سیستم مزایده استوار است که در آن کسب و کارهایی با کمپین های تبلیغاتی باکیفیت می توانند با هزینه اندک رتبه بهتری کسب کنند.

شما می توانید با تاکتیک هایی همچون زمانبندی تبلیغات، هدف گیری جغرافیایی و هدف گیری بر اساس دستگاه هزینه های صرف شده در گوگل ادوردز را مدیریت کنید.

میانگین هزینه به ازای هر کلیک در گوگل ادوردز بین 1 الی 2 دلار در شبکه جستجو است. میانگین CPC در شبکه نمایش معمولا زیر 1 دلار است.

گران ترین کلمه کلیدی ها در سیستم گوگل و بینگ هر کلیک بالای 50 دلار یا بیشتر است.این کلمه کلیدی ها به شدت رقابتی هستند و میتوانند در طولانی مدت سودآوری داشته باشند.

فروشگاه های اینترنتی بزرگ و خرده فروشان ممکن است در سال هزینه ای در حدود 50 میلیون دلار را سالانه برای تبلیغات گوگل ادوردز خود هزینه میکنند.

کسب و کارهای کوچک به طور متوسط ماهانه مبلغی حدود 9 تا 10 هزار دلار را برای کمپین های جست جوی پولی خود در گوگل ادوردز هزینه میکنند.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

قوانین تبلیغات در گوگل

آشنایی با قوانین گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای آشنایی با قوانین گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۲۰۵
قیمت کلمات در گوگل ادوردز

نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز   

دیدگاه‌ها برای نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز    بسته هستند
۱,۰۸۱
مهمترین سوالات در گوگل ادوردز

15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای 15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۱۷۰
دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز

دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS

دیدگاه‌ها برای دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS بسته هستند
۱,۰۱۶
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...