قیمت طراحی سایت ، هزینه طراحی سایت ، لیست تعرفه طراحی سایت فروشگاهی و شرکتی – سپنتا

قیمت طراحی سایت بر اساس نیازمندی های شما  از 200 هزار تومان که در آن فقط نصب قالب انجام می شود،  تا 9 میلیون تومان طراحی حرفه ای  و …  قابل تغییر است.

توجه داشته باشید که طراحی سایت قیمت ثابتی ندارد و با توجه به امکاناتی که سایت شما دارد، نحوه کدنویسی و قالب قابل تغییر است و شما می توانید لیست تعرفه طراحی سایت را در جدول زیر مشاهده کنید

قبل از هرچیز، چند نکته مهم را برای انتخاب بهترین پکیج طراحی سایت از لیست قیمت طراحی سایت ذیل عرض می کنم.

1- اگر متخصص طراحی سایت هستین و یا بودجه شما کم است می توانید فقط با خرید قالب، هاست ارزان و دامنه، سایت خود را طراحی کنید، اما توجه داشته باشید که حرفه ای ترین اشخاص هم برای طراحی یک سایت کامل حداقل 1 ماه باید زمان صرف کنند!!!

پس با یک محاسبه سر انگشتی ساده متوجه می شوید که می توانید به راحتی به تخصص خود بپردازید و طراحی سایت کامل را از ما بخواهید و نگران کیفیت، امنیت و پشتیبانی سالیانه آن نباشید .

2-  توجه داشته باشید که لیست تعرفه طراحی سایت که در ذیل اعلام شده  بر مبنای شروع قیمت از آن مبلغ می باشد برای مثال ممکن است سایت اختصاصی شما شامل 20 صفحه گرافیک اختصاصی باشد.

قیمت طراحی سایت شرکتی

۱۰.۵۰۰.۰۰۰ تــومــان

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

۱۴.۵۰۰.۰۰۰ تــومــان

قیمت طراحی سایت اختصاصی

۲۸.۰۰۰.۰۰۰ تــومــان

مشاوره رایگان
پشتیبانی ۲۴ ساعته - قبل از سفارش با مشاوره رایگان بهترین پلن را انتخاب کنید

نظرات مشتریان

پاسخگویی بسیار مودبانه و با راهنمایی کامل انجام شد. ممنون از تمامی زحمات پرسنل
comment-avatar

علیرضا محمدی

قبل از همکاری با مجموعه سپنتا سابقه تجربه راه اندازی چندین سایت میلیونی را داشتم ، که هر کدام ایرادهای ظاهری ، طراحی و امنیتی داشتند. ممنون از شرایط راحتی که برای طراحی سایت فراهم کردید و ممنون از پشتیانی شما.
comment-avatar

احسان احمدی

مدتی بود که به دنبال شرکتی حرفه ای برای طراحی سایت می گشتم تا هم از نظر هزینه مناسب و پشتیبانی قوی داشته باشد ، که با شرکت سپنتا تماس گرفتم و الان هم خیلی راضی هستم از سایتم.
comment-avatar

مهدی سهرابی

مدتی بود برای طراحی سایتمان دنبال یک تیم برنامه نویسی بودیم که خوشبختانه با تیم سپنتا آشنا شدیم و همراه تیم طراحی و یک برنامه زمانبندی دقیق به برنامه خودمون رسیدیم . واقعا زمانبندی تیم سپنتاعالی بود.
comment-avatar

علی وثوق

شما بسیار خوب به شرکت بنده خدمات ارائه می دهید بنده ازپشتیبانی شما و نحوه پاسخگویی به درخواست ها رضایت کامل را دارم . امیدواریم در آینده همکاری بیشتری داشته باشیم.
comment-avatar

احمد فراهانی

اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...