سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه چیست و چرا باید از آن دوری کرد؟

  • انتشار : 4 می 2019
  • ۵,۵۷۳
  • دیدگاه‌ها برای سئو کلاه سیاه چیست و چرا باید از آن دوری کرد؟ بسته هستند
  • دسته: سئو, سئو داخلی

آیا تا کنون سئو کلاه سیاه را شنیده اید؟ آیا از تاثیر سئو به روش کلاه سیاه روی وب سایت خبر دارید؟ یا این که می دانید چرا باید از سئو کلاه سیاه دوری کنید؟ اگر می خواهید پاسخ به این سوال ها را بدانید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

سئو کلاه سیاه در حقیقت یک سری از روش های غیر اخلاقی است که افراد از آن ها استفاده می کنند تا وب سایتشان در نتایج بالای گوگل قرار گیرد. گاهی وقت ها حتی نمی دانید که وب سایتی که روی بهینه سازیش کار می کنید از تکنیک های بهینه سازی کلاه سیاه رنج می برد. این نکته را بدانید که با روش های سئو کلاه سیاه هم ممکن است به نتایج بالای گوگل دست پیدا کنید اما این امر موقتی است و به محض فهمیدن ربات ها، از عرش به فرش می رسید!

سئو کلاه سیاه

دلایلی که باید از سئو کلاه سیاه دوری کرد

دلیل اول این که استفاده از سئو کلاه سیاه تجربه بدی را برای کاربر ایجاد می کند. می پرسید چرا؟ حتما شما هم این تجربه را داشته اید که مطلبی را در گوگل سرچ کرده اید و سایتی در نتایج نشان داده شده است که محتوایش هیچ ربطی به موضوع مد نظر شما نداشته است. این روش از نظر اخلاقی کار درستی نیست و هرگز عمری طولانی نخواهد داشت.

دلیل دوم هم این که دیر یا زود موتور های جستجو این تقلب شما را می فهمند و رتبه سایتتان را تا بیشترین حد ممکن کاهش می دهند که این خود باعث کاهش ترافیک می گردد. به شما پیشنهاد می کنم مهم ترین نکات سئو داخلی در سال 2019 را مطالعه کنید تا روش های درست سئو را یاد بگیرید تا دچار سئو کلاه سیاه نشوید.

ما در شرکت سپنتا، برای انجام پروژه های سئو به هیچ وجه از روش های کلاه سیاه استفاده نمی کنیم و سئو سایت را به صورت تضمینی انجام می دهیم. به شما پیشنهاد می کنم مقالات بعدی ما در خصوص روش های سئو کلاه سیاه را از دست ندهید تا با این روش ها آشنا شوید و در هنگام بهینه سازی سایت از آن ها اجتناب کنید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

افت رتبه ناگهانی در گوگل

7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت

دیدگاه‌ها برای 7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت بسته هستند
۲,۲۸۸
7 روش سئو کلاه خاکستری

7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای 7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۲,۲۸۱
سئو کلاه خاکستری

مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۱,۹۳۳
تفاوت ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302

ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟

دیدگاه‌ها برای ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟ بسته هستند
۱,۲۲۴
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...