سئو کلاه خاکستری

مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری

  • انتشار : 28 می 2019
  • ۱,۸۶۵
  • دیدگاه‌ها برای مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری بسته هستند
  • دسته: سئو

در این مقاله از آموزش سئو سایت، به مبحث سئو کلاه خاکستری می پردازیم و مزایا و معایب آن را بر می شماریم. با ما تا انتهای مطلب همراه باشید.

برای سئو سایت درکل 3 تکنیک وجود دارد: 1-سئو کلاه سفید، 2- سئو کلاه سیاه 3- سئو کلاه خاکستری. در سئو کلاه سیاه چیست و چرا باید از آن دوری کرد؟ به توضیح سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید پرداختیم. سئو خاکستری چیزی بین این دو است.

سئو خاکستری نه کاملا سفید است و نه کاملا سیاه. در حقیقت روش هایی است که هنوز گوگل آن ها را کلاه سیاه معرفی نکرده است.

مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری چیست؟

سئو کلاه خاکستری

بزرگترین مزیت سئو خاکستری صرفه جویی در زمان و هزینه است. سئو کلاه سفید هزینه بالایی دارد و زمان اجرای آن طولانی مدت است درعوض احتمال جریمه اش توسط گوگل به 0 میل می کند. سئو کلاه سیاه هزینه و زمان اجرای پایینی دارد و در نهایت احتمال جریمه بالایی توسط گوگل دارد. اما سئو خاکستری از لحاظ صرف زمان و هزینه و نیز احتمال جریمه توسط گوگل چیزی بین سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه است.

اگر از سئو خاکستری برای سایتتان استفاده کنید، هم هزینه و هم زمان مربوط به سئو سایت خود نسبت به سئو سفید را کم کرده اید و هم ریسک پنالتی شدن نسبت به سئو سیاه را کاهش داده اید.

* هشدار : همان طور که در ابتدای این مقاله گفته شد، روش هایی که در سئو خاکستری استفاده می شوند همان تکنیک های سئو سیاه هستند که تا الان گوگل برای آن ها جریمه ای قائل نشده، پس هنوز جرم نیستند!!

پیشنهاد ما این است که اگر می خواهید از این تکنیک ها استفاده کنید همیشه تغییرات الگوریتم های جدید گوگل را دنبال کنید. هرگونه کوتاهی ممکن است به حذف سایتتان از نتایج منجر شود.

در این مقاله به توضیح سئو کلاه خاکستری و تفاوت هایش با سئو کلاه سفید و سئو کلاه سیاه پرداختیم و مزایا و معایب آن را بررسی کردیم. در مقاله بعدی به توضیح جدید ترین روش های سئو کلاه خاکستری می پردازیم. پیشنهاد می کنم مقاله بعدی را از دست ندهید!

برچسب ها:

مقالات مرتبط

افت رتبه ناگهانی در گوگل

7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت

دیدگاه‌ها برای 7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت بسته هستند
۲,۲۰۰
7 روش سئو کلاه خاکستری

7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای 7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۲,۲۰۸
سئو کلاه خاکستری

مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۱,۸۶۵
تفاوت ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302

ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟

دیدگاه‌ها برای ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟ بسته هستند
۱,۲۰۱
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...