تولید محتوا برای سایت و آشنایی با مهم ترین قوانین و استراتژی ها( بخش سوم)

  • انتشار : 28 آوریل 2019
  • ۹۳۹
  • دیدگاه‌ها برای تولید محتوا برای سایت و آشنایی با مهم ترین قوانین و استراتژی ها( بخش سوم) بسته هستند
  • دسته: تولید محتوا, تولید محتوای وب سایت

تولید محتوا برای سایت یکی از اصلی ترین قسمت های وب سایت شما به حساب می آید. به منظور تولید محتوا از چه استراتژی هایی باید استفاده کرد؟ در مطالب قبل شما را با برخی از مهم ترین قوانین و استراتژی های تولید محتوا آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد سایر نکاتی که مربوط به استراتژی تولید محتوا می شود اطلاعاتی در اختیارتان قرار دهیم.

به خوانایی مطلب توجه کنید.

در هنگام نوشتن و تولید محتوا برای سایت علاوه بر این که باید مطالب مهم را در ابتدای پاراگراف اول بیاورید، باید به خوانایی جملات و قابل فهم بودن مطالب نیز توجه داشته باشید. بیشتر بازدید کنندگان وب سایت ها معمولا هنگامی که با مطلب شما مواجه می شوند، ابتدا نگاهی سطحی و کلی به محتوا می کنند تا ببینند آیا اطلاعات مورد نظرشان در متن شما موجود است یا خیر. اگر به راحتی نتوانند آن اطلاعات را پیدا کنند از سایت شما خارج می شوند.

تولید محتوا

در مورد خودتان نیز حتما همین طور است. هنگامی که برای اولین بار وارد سایتی می شوید و مقاله ایی را مطالعه می کنید بی شک از ابتدا تا انتهای مطلب را کلمه به کلمه دنبال نمی کنید. بلکه تنها به در جستجوی آن اطلاعاتی که دنبالش هستید خواهید گشت.

برای تولید محتوا به جای اینکه از پاراگراف های طولانی استفاده کنید سعی کنید آن ها را دسته بندی و شماره گذاری کنید تا مخاطبین شما راحت تر مطالب را مطالعه کنند.

در تولید محتوا برای سایت بهتر است تا بین پاراگراف ها از اِسپیس و فضای خالی استفاده کنید. اینکار به جذابیت نوشته شما کمک می کند. مطالب نباید پشت سر هم نوشته شوند.

سفارش تولید محتوا

در ابتدای هر پاراگراف بهتر است از یک عنوان کوتاه استفاده کنید. برای مثال اگر مطلب شما در مورد وضعیت آب و هوا است باید چنین سر فصل هایی در تولید محتوای شما باشد:

  • تغییرات آب و هوایی چیست؟
  • چه عواملی باعث تغییرات در وضعیت هوا می شود؟
  • راه حل های پیشنهادی

همانطور که می دانید شرکت تجارت الکترونیک سپنتا ارائه دهنده بهترین خدمات تولید محتوا از جمله تولید محتوا برای سایت می باشد. می توانید برای اطلاع از قیمت ها به صفحه تعرفه تولید محتوا مراجعه کنید و برای سفارش تولید محتوا با کارشناسان ما در تماس باشید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت

دیدگاه‌ها برای استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت بسته هستند
۲,۱۵۱
ابزار ویرایش محتوا

آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا

دیدگاه‌ها برای آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا بسته هستند
۲,۴۸۷
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...