تولید محتوا برای سایت و آشنایی با مهم ترین قوانین و استراتژی ها ( بخش دوم)

  • انتشار : 27 آوریل 2019
  • ۷۶۳
  • دیدگاه‌ها برای تولید محتوا برای سایت و آشنایی با مهم ترین قوانین و استراتژی ها ( بخش دوم) بسته هستند
  • دسته: تولید محتوا, تولید محتوای وب سایت

همانطور که می دانید به منظور تولید محتوا برای سایت باید از استراتژی تولید محتوا استفاده کنید. شناخت قوانین و نحوه تولید محتوا می تواند تاثیر بسیار زیادی در برقراری ارتباط مخاطبین با مطالب شما داشته باشد. در مقاله قبل شما را با برخی از مهم ترین قوانین و استراتژی های تولید محتوا آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با فاکتور های دیگری که در تولید محتوا نقش دارند آشنا شوید.

  1. به جای توضیح دادن، نشان دهید.

در تولید محتوا برای سایت، خودتان را محدود به نوشتن جملات طولانی نکنید. در عوض می توانید با ذکر چند مثال مخاطب را با محتوای خود بیشتر آشنا کنید و باعث شوید تا مطلب شما قابل فهم تر شود.

سفارش تولید محتوا

  1. تولید محتوا برای همه

محیط سایت و محتوای وب سایت شما تنها برای افراد کارشناس و حرفه ایی نیست. محتوا برای سایت باید طوری انجام شود تا برای تمامی اغشار جامعه قابل فهم باشد. در تولید محتوا برای سایت لازم است تا مطالب ساده و قابل فهمی را برای مخاطبین فراهم کنید و همچنین با لینک دهی به قسمت های دیگر سایت مانند لینک دهی به مطالب قبلی که قبلا منتشر کرده اید، پیش زمینه ایی را برای خواننده فراهم کنید تا خواننده بتواند بیشتر با مطلب شما ارتباط برقرار کنید.

استراتژی تولید محتوا

  1. تنوع در انتخاب لغات.

مثل شیرینی ها که هر کداممان مدلی را بیشتر دوست داریم، در مورد انتخاب لغات نیز همینطور است، برخی را بیشتر استفاده می کنیم اما زمانی که می خواهیم از بازدید کنندگان سایتمان پذیرایی کنیم باید از لغات و کلمه های متنوعی در مطالبمان استفاده کنیم( انگار که چند نوع شیرینی سر میز بیاوریم!) با استفاده از برخی نرم افزار ها می توانید متوجه شوید که چه کلماتی را زیاد استفاده کرده اید. البته برای بهبود سئوی سایتتان باید به مراتب مشخصی کلمات کلیدی را تکرار کنید. اما فراموش نکنید که تکرار کلمات تنها مختص به کلمات کلیدی می باشد. برای سایر لغات تکراری سعی کنید از هم معنی استفاده کنید.

اگر قصد تولید محتوا برای سایت خود را دارید می توانید برای سفارش تولید محتوا با کارشناسان ما در تماس باشید.

همچنین برای اطلاع از قیمت ها می توانید روی تعرفه تولید محتوا کلیک کنید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت

دیدگاه‌ها برای استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت بسته هستند
۲,۰۸۹
ابزار ویرایش محتوا

آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا

دیدگاه‌ها برای آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا بسته هستند
۲,۴۶۷
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...