هزینه تولید محتوا

تولید محتوا برای سایت و آشنایی با مهم ترین قوانین و استراتژی ها

تولید محتوا برای سایت یکی از اصلی ترین و در واقع مهم ترین قسمت های هر سایت به شمار می رود.

طبق تحقیقات انجام شده حدود 55 درصد از بازدید کنندگان وبسایت ها تنها 15 ثانیه و یا حتی کمتر برای ماندن در سایت شما وقت می گذارند. اما باید چه کار کنیم تا نظر بازدید کنندگان را به سایتمان جلب کنیم؟ آیا تنها با یک طراحی حرفه ایی و زیبا می توان نظر مخاطب را جلب کرد و کاری کرد تا افراد مدت زمان طولانی تری در سایت شما بمانند؟ خیر! در واقع با تولید محتوا می توانید کاری کنید که بازدید کنندگان زمان بیشتری را در سایت شما سرگرم باشند. هر چقدر هم که سایت شما طراحی زیبایی داشته باشد اما مطلب و یا محتوایی برای مطالعه در سایتتان نباشد، متاسفانه باید بدانید که بازدید کننده خیلی زود سایت شما را ترک خواهد کرد.

تعرفه تولید محتوا

اما در هنگام تولید محتوا باید چه قوانینی را رعایت کنید؟ استراتژی تولید محتوا چیست؟ در این مقاله می خواهیم شما را با چند ترفند ساده به منظور تولید محتوا برای سایت آشنا کنیم.

  1. مخاطبین خود را بشناسید.

ممکن است ساده به نظر برسد اما برخی از نویسندگان بدون اینکه به مخاطبین خود فکر کنند، دست به قلم می شوند. باید بدانید مهم ترین مخاطبین شما چه کسانی هستند و با چه مطالبی می توانید نظر آن ها را بیشتر به سایتتان جلب کنید.

  1. کوتاه و ساده بنویسید.

بررسی های انجام شده نشان داده است که مطالب خیلی بلند و طولانی حوصله مخاطب را سر می برد! سعی کنید با تولید محتوا های جذاب و کوتاه بازدید سایتتان را افزایش دهید. علاوه بر این سعی کنید خیلی لفظ قلم صحبت نکنید و از لغات ساده و قابل فهم استفاده کنید تا مخاطبان شما راحت تر بتوانند با نوشته هایتان ارتباط برقرار کنند.

استراتژی تولید محتوا

  1. پرهیز از بکارگیری افعال مجهول

سعی کنید در تولید محتوا برای سایت از افعال مجهول استفاده نکنید. برای مثال به جای اینکه بنویسید: “یک فنجان قهوه سفارش داده شد.” بهتر است بنویسید “آن مرد یک فنجان قهوه سفارش داد.”

با ما همراه باشید تا در مطالب بعدی با نحوه تولید محتوا برای سایت بیشتر آشنا شوید.

برای اطلاع از هزینه ها می توانید به صفحه تعرفه تولید محتوا سر بزنید.

برای سفارش تولید محتوا می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت

دیدگاه‌ها برای استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت بسته هستند
۲,۱۵۱
ابزار ویرایش محتوا

آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا

دیدگاه‌ها برای آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا بسته هستند
۲,۴۸۷
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...