استراتژی تولید محتوا

تولید محتوا برای سایت و برترین ترفند های جذب مخاطب( بخش چهارم)

به منظور تولید محتوا برای سایت به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ آیا با نحوه تولید محتوا آشنایی دارید؟ برای نوشتن مطالب از کدام استراتژی تولید محتوا استفاده می کنید؟

همانطور که می دانید تولید محتوا پادشاه هر وب سایت است. همه ما می دانیم که تولید محتوا برای سایت چقدر می تواند در پیشبرد وب سایت شما اهمیت داشته باشد.

در مطالب قبل شما را با چند استراتژی تولید محتوا آشنا کردیم و مهم ترین قوانین برای تولید محتوا را به شما نشان دادیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با سایر نکات مهمی که در این زمینه باید بدانید آشنا کنیم.

تعرفه تولید محتوا

استفاده از فیلم و یا تصاویر

گاهی ارزش استفاده از فیلم و یا تصویر در تولید محتوا می تواند به اندازه هزارات کلمه باشد. تحقیقات انجام شده نشان داده است که 90 درصد اطلاعات از طریق دیداری به ذهن انسان منتقل می شود و برقراری ارتباط با تولید محتوا و دریافت اطلاعات از طریق دیداری 60000 برابر بیشتر از خواندن متن است.

گاهی یک عکس می تواند خیلی راحت تر از یک متن اطلاعات مربوطه را به مخاطب منتقل کند. اگر گرافیست نیستید و نمی دانید چطور محتوای تصویری تولید کنید نگران نباشید در مقالات بعد شما را با نحوه تولید محتوای تصویری آشنا خواهیم کرد. علاوه بر این ها استفاده از عکس در مطلب شما باعث می شود خواننده در هنگام مطالعه استراحت کند و خواندن ادامه مطلب برای او آسان تر و جذاب تر شود.

پیشنهاد می کنیم در تولید محتوا برای سایت حداقل از یک عکس در میان مطالبتان استفاده کنید.

سفارش تولید محتوا

مخاطب را مشتاق نگهدارید!

یک وب سایت خوب همیشه مخاطبین خود را مشتاق برای دنبال کردن محتوای خود نگه می دارد. استفاده از اطلاعات و محتوای جذاب باعث می شود تا مخاطبین شما به طور دائم وب سایت شما را چک کنند و به دنبال آموزش بیشتر باشند.

با تولید محتوای آموزشی و لینک دهی به دیگر مقالات و محتوا ها می توانید این کار را انجام دهید.

ایجاد اشتیاق در مخاطب با عبارات کوتاهی مانند این ها انجام می شود: دانلود، اشتراک گذاری، به ما بپیوندید، ثبت نام، ادامه مطلب، تماشا و …

برای سفارش تولید محتوا می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید و برای اطلاع از قیمت ها از صفحه تعرفه تولید محتوا دیدن کنید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت

دیدگاه‌ها برای استراتژی تولید محتوا و اهمیت آن در ترافیک سایت بسته هستند
۲,۰۸۹
ابزار ویرایش محتوا

آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا

دیدگاه‌ها برای آشنایی با مهم ترین ابزار های ویرایش محتوا بسته هستند
۲,۴۶۷
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...