روش ساخت بک لینک خلاقانه

3 روش خلاقانه برای ساخت بک لینک

  • انتشار : 24 آوریل 2019
  • ۸۹۰
  • دیدگاه‌ها برای 3 روش خلاقانه برای ساخت بک لینک بسته هستند
  • دسته: سئو

یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار در سئو سایت ساخت بک لینک است تا سایت ما به اعتبار کافی برسد. با در نظر داشتن اهمیت بک لینک، مطمئناً مکاتبه برای گرفتن آن مبحث مهمی است که در ادامه به بررسی 3 روش برای جذب بک لینک های با اعتبار بالا می پردازیم. پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

  • بک لینک گرفتن از سایت های با پسوند .edu

یکی از معتبرترین سایت هایی که می توانید از آن بک لینک دریافت کنید سایت های دانشگاهی با پسوند .edu هستند که بک لینک گرفتن از این سایت ها تاثیر به سزایی در بالارفتن رتبه و سئو سایت شما دارد. توجه داشته باشید که این روش معمولاً با صرف هزینه همراه است.

ساخت بک لینک خلاقانه

  • مصاحبه با فردی سرشناس در حیطه کاری خود

یکی از روش های جذب بک لینک برای سایتتان، مصاحبه با افراد موفق یا معروف در حوزه کاریتان است. شما باید فرد موثری را در صنعت خودتان پیدا کنید و او را متقاعد سازید که مصاحبه ای با سایت شما انجام دهد. مطمئنا اگر به کسی که در حوزه کاری شما کار می کند و موفق است، پیشنهاد مصاحبه بدهید خوشحال می شود و پیشنهاد شما را قبول می کند. فقط قبل از این که به او پیشنهاد مصاحبه بدهید، مطمئن شوید که به اندازه کافی در شبکه های اجتماعی فعال است و فالوئرهای زیادی دارد. پس از انجام مصاحبه، صحبت های انجام شده را مکتوب کنید و در سایت و شبکه های اجتماعی خودتان درج کنید. سپس اجازه دهید تا جایی که می توانند این محتوا را منتشر کنند. در حقیقت، محتوای تولید شده از طریق مصاحبه با شخص معروفی که فالوئرهای زیادی دارد، از نظر فالوئرهای آن شخص بسیار جذاب است و باعث انتشار توسط آن ها نیز می گردد.

  • قراردادن ابزارهای رایگان در سایت

ابزارهای رایگان، یکی دیگر از روش های برای جذب ترافیک سایت و بک لینک می باشند. می توانید مقالات مرتبط با “بهترین ابزار سئو” را بررسی کنید و ابزارهای رایگانی را مشاهده کنید که برخی از آن ها تنها برای ساخت بک لینک معتبر اتوماتیک ایجاد شده اند. به طور مثال، یک کارشناس مسکن، می تواند ماشین حسابی طراحی کند که رهن و اجاره خانه و مغازه را حساب کند و آن را برای جذب ترافیک در سایتش قرار دهد. در این صورت این سایت از سایت های مرتبط با مسکن بک لینک می گیرد.

شما عزیزان می توانید برای انجام سئو و بهینه سازی سایت خود از خدمات شرکت تجارت الکترونیک سپنتا استفاده کنید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید. برای آگاهی از قیمت سئو سایت به صفحه تعرفه های سئو مراجعه کنید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

افت رتبه ناگهانی در گوگل

7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت

دیدگاه‌ها برای 7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت بسته هستند
۲,۲۳۸
7 روش سئو کلاه خاکستری

7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای 7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۲,۲۵۵
سئو کلاه خاکستری

مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۱,۸۹۸
تفاوت ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302

ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟

دیدگاه‌ها برای ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟ بسته هستند
۱,۲۱۷
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...