افزایش درآمد در گوگل ادسنس

چگونه می توان از طریق گوگل ادسنس درآمد بیشتری ایجاد کرد؟

  • انتشار : 16 می 2019
  • ۸۰۲
  • دیدگاه‌ها برای چگونه می توان از طریق گوگل ادسنس درآمد بیشتری ایجاد کرد؟ بسته هستند
  • دسته: تبلیغات گوگل

افزایش درآمد در گوگل ادسنس

افزایش ترافیک سایت در موتورهای جستوجو بهترین روش برای افزایش کلیک سایت در نهایت افزایش درآمد در گوگل ادسنس است.

زمانی که افراد با مشکلی رو به رو می شوند و یا به دنبال تعریف و معانی اصطلاحاتی میگردند، به موتورهای جستوجوی گوگل و یا بینگ مراجعه می کنند. شما باید سعی کنید تا وب سایت خود را با توجه به کلمه کلیدی های سرچ شده توسط کاربران در نتایج اول گوگل برسانید. با توجه به توضیحاتی که در مورد لندینگ پیچ یا همان صفحه ورود کاربران در مقاله چگونه یک لندینگ پیچ مناسب داشته باشیم، باید سعی داشته باشید کلمه کلیدی هایی را هدف قرار دهید که مرتبط با محتوای سایت شما و جستوجو شده توسط کاربر باشد.

با این کار شما میتوانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید و با نشر تبلیغات در سایت خود به درآمد برسید. ممکن است تبلیغاتی که در سایت خود قرار می دهید نیز پاسخگوی نیاز کاربر باشد که این باعث افزایش بازدید های وب سایت شما می شود.

افزایش درآمد در گوگل ادسنس با افزایش ترافیک سایت

بیایید این موضوع را با یک مثال وردپرسی مورد بررسی قرار دهیم.

به عنوان مثال ما مقاله ای با عنوان طراحی سایت وردپرس در سایت خود درج کرده ایم و با این کلمه با بهره گیری از سئو سایت را بهینه سازی کرده ایم و تا به گوگل بفهمانیم که ما مطلبی با عنوان طراحی سایت در وب سایت خود داریم. چند وقت بعد پس ما با عبارتی چون “طراحی سایت با وردپرس” در نتایج گوگل در صفحه دوم و یا اول گوگل مشاهده می کنید. ادسنس نیز به خوبی میداند که مطلب ما در مورد چه موضوعی است و تبلیغاتی چون “مزایای طراحی سایت با وردپرس” را به سایت ما اضافه میکند و کاربران این نوع تبلیغات را مشاهده میکنند. اگر کاربر به دنبال طراحی سایت وردپرسی باشد به احتمال زیاد برروی تبلیغ کلیک میکند.

با این کار شما میتوانید ترافیک سایت خود را افزایش دهید و باعث شوید که سایت شما کلیک بالاتری داشته باشد. برای این کار شما میتوانید از سئو و بهینه سازی کمک بگیرید.
همکاران ما در بخش های مختلف آماده هستند تا با ارائه انواع خدمات سئو و بهینه سازی ، تولید محتوا و ساخت لندینگ پیج های موثر و مفید و گوگل ادوردز به شما کمک کنند  تا در نشر تبلیغات گوگل ادسنس پررنگ تر و مفیدتر از سایر رقیبان خود ظاهر شوید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

قوانین تبلیغات در گوگل

آشنایی با قوانین گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای آشنایی با قوانین گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۱۹۰
قیمت کلمات در گوگل ادوردز

نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز   

دیدگاه‌ها برای نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز    بسته هستند
۱,۰۶۶
مهمترین سوالات در گوگل ادوردز

15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای 15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۱۵۲
دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز

دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS

دیدگاه‌ها برای دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS بسته هستند
۹۹۹
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...