الگوریتم رقص گوگل یا گوگل دنس

تاثیر الگوریتم گوگل دنس یا رقص گوگل بر سئو سایت

  • انتشار : 16 می 2019
  • ۱,۳۳۳
  • دیدگاه‌ها برای تاثیر الگوریتم گوگل دنس یا رقص گوگل بر سئو سایت بسته هستند
  • دسته: سئو, قوانین سئو

گوگل دنس یا رقص گوگل یکی از الگوریتم های معروف و مهم گوگل برای سئو سایت است اما خود گوگل به طور مستقیم وجود این الگوریتم را تایید یا تکذیب نکرده است. تاثیر الگوریتم گوگل دنس روی یک سایت با آمار بازدید کاربر از آن سایت رابطه مستقیم دارد و از این لحاظ است که توجه به این الگوریتم در بحث سئو از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مقاله به بررسی الگوریتم Google dance یا رقص گوگل می پردازیم و تاثیر آن بر سئو سایت های قدیمی و نوپا را بررسی می کنیم.

تاثیر الگوریتم گوگل دنس یا رقص گوگل بر سئو سایت

احتمالاً برای شما این اتفاق افتاده است که جایگاه سایتتان با کلمه کلیدی خاصی در نتایج گوگل دچار تغییرات ناگهانی شدیدی شده باشد. فرض کنید بعد از چند روز تلاش مقاله ای 3000 کلمه ای و یونیک با موضوعی جالب در سایتتان درج کرده اید و منتظر گرفتن فیدبک کاربران هستید. تا چند روز اول به نتیجه دلخواه و مطلوبتان که همان افزایش بازدید کاربر و بالا رفتن در نتایج است می رسید اما بعد از آن با افت رتبه شدیدی مواجه می شوید. این جاست که هر فکری به سرتان می زند! به فکر خرید بک لینک می افتید یا به فکر تغییر محتوا. که هر دو جز کارهای اشتباه هستند.

گوگل دنس

این وضعیتی که شما در این مواقع دچار آن شده اید همان الگوریتم گوگل دنس است. الگوریتم گوگل دنس به سایت ها شانس دیده شدن در نتایج را میدهد. در حقیقت گوگل سایت ها را از لحاظ نکات سئو داخلی چک می کند و بعد می خواهد نظر کاربران در مورد مفید بودن یا نبودن مطالب سایت را بداند. به همین خاطر است که تغییر ناگهانی و کوتاه مدت در نتایجش ایجاد می کند تا نظر کاربران مختلف را جویا شود.  این جور مواقع پیشنهاد ما به شما این است: خونسردی خودتان را حفظ کنید و تولید محتوای یونیک در سایتتان را ادامه دهید!

سخن آخر در خصوص گوگل دنس:

کار اصلی الگوریتم گوگل دنس، این است که صفحات سایت را برای مدت زمان نامعلومی از نتایج حذف می کند یا به صفحات پایین تری می برد یا رنک آن را به طور ناگهانی افزایش فوق العاده ای می دهد. این الگوریتم به مدت چند ثانیه تا چند هفته می تواند روی سایت شما تاثیر بگذارد و در این مدت گوگل به شدت عملکرد سایت را کنترل می کند. پس حتماً مواظب باشید کارهایی که گوگل دوست دارد انجام دهید! پیشنهاد ما به شما تولید محتوای یونیک به خصوص در مواقع گوگل دنس است.

الگوریتم رقص گوگل هنوز حتی برای بسیاری از سئو کارها هم ناشناخته است و این عدم آگاهی سئو کارها، آن ها را مجبور می کند برای برگرداندن به رتبه قبلی یا رتبه بهتر سایتشان دست به روش های سئو کلاه سیاه بزنند. بدانید و آگاه باشید که تنها هدف گوگل از الگوریتم گوگل دنس خود، به چالش کشیدن محتوای سایت شما و تعیین جایگاه واقعی سایت شما است. در این مواقع خونسرد باشید و بدانید که در نهایت این رقص طوفانی به آرامش می رسد و جایگاه شما ثابت می شود.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

افت رتبه ناگهانی در گوگل

7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت

دیدگاه‌ها برای 7 راه تشخیص علت افت رتبه سایت بسته هستند
۲,۲۴۳
7 روش سئو کلاه خاکستری

7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای 7 روش اساسی در سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۲,۲۶۱
سئو کلاه خاکستری

مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری

دیدگاه‌ها برای مزایا و معایب سئو کلاه خاکستری بسته هستند
۱,۹۰۶
تفاوت ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302

ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟

دیدگاه‌ها برای ریدایرکت 301 و ریدایرکت 302 چه تفاوتی دارند؟ بسته هستند
۱,۲۲۰
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...