جدیدترین امکانات گوگل ادوردز در نسخه جدید

  • انتشار : 8 ژوئن 2019
  • ۶۹۰
  • دیدگاه‌ها برای جدیدترین امکانات گوگل ادوردز در نسخه جدید بسته هستند
  • دسته: تبلیغات گوگل

آشنایی با جدیدترین امکانات گوگل ادوردز

جدیدترین امکانات گوگل ادوردز که در نسخه ی جدید آن گنجانده شده است میتواند به شما کمک کند تا در استفاده از این سرویس تبلیغاتی بهترین نتیجه را بگیرید. در حال حاضر نسخه ی جدید گوگل ادوردز در دسترس اکثر کابران می باشد. اگر از نسخه ی قدیمی گوگل ادرز استفاده کرده باشید احتمالا در استفاده از نسخه ی جدید با مشکلاتی برای پیدا کردن امکانات آن با مشکل مواجه شده اید.

نسخه ی جدید گوگل ادوردز با منوهای ساندویچی و آمار و داده های بصری باعث شده است تا این نسخه از گوگل ادوردز برای کاربران مبتدی و تازه وارد بسیار جذاب و کار با آن راحت تر باشد. علاوه براین ایجاد این تغییرات باعث شده است تا بسیاری از امکاناتی که کاربران در نسخه ی قدیمی تر با آن آشنایی داشته اند، برای پیدا کردن آن در نسخه ی جدید تلاش بیشتری کنند. همچنین امکانات جدید به نسخه ی جدید گوگل ادز اضافه شده است که ممکن است از دید شما مخفی باشد.

در این مقاله میخواهیم جدیدترین امکانات گوگل ادوردز که به تازگی به آن اضافه شده است را با هم بررسی کنیم.

افزونه ی پروموشن

جدیدترین افزونه ی تبلیغاتی گوگل Promotion Extensions را میتوانید. این ویژگی را میتوانید در منو افزونه های تبلیغاتی گوگل  ( تب Ads & Extensions)  انتخاب کنید.

پروموشن اکستنشن به شما کمک می کند تخفیف‌ها و فروش‌های ویژه سایت‌تان را به صورتی برجسته نمایش دهید. افزونه تبلیغاتی Promotion به افزایش CTR تبلیغات شما کمک می‌کند. تعداد کاراکترهای مربوط به عنوان پروموشن محدود است و همچنین می‌توانید موردی را از لیست مناسبت‌های موجود انتخاب کنید.

امکان تبلیغات برای سایت های داخلی با دامنه ی IR

یکی دیگر از جدیدترین امکانات گوگل ادوردز تبلیغ برای سایت های ایرانی با دامنه های ir  می باشد. در رابط قدیمی گوگل امکان تبلیغ برای سایت های با پسوند ir وجود نداشت. اما در رابط جدید گوگل ادز این ویژگی برای سایت های با دامنه های ir  قرار داده شده است. ممکن است به هر دلیلی امکان استفاده از از دامنه های دیگر غیر از ir نداشته باشید. این میتواند خبر خوبی برای صاحبان کسب و کارهای داخلی که سایت هایی با دامنه یir  ساخته اند، باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص میتوانید با کارشناسان ما در بخش گوگل ادوردز در تماس باشید.

هدف گیری دموگرافیک با گزینه ی جدید گوگل ادروردز

دموگرافیک گوگل ادز

یکی از جدیدترین گزینه های اضافه شده به نسخه ی جدید گوگل ادز هدف گیری دموگرافیک کاربران در رده های سنی مختلف میباشد. در رابط کاربری AdWords قدیمی اطلاعات دموگرافیک برای استفاده تبلیغ‌کنندگان در دسترس آنها بود.حداقل برای بخش جستجو چیزی شبیه به این بود.

در رابط کاربری جدید گوگل ادز هدف گیری دموگرافیک دوبرابر شده است و به تبلیغ کنندگان این اجازه را میدهد تا جامعه ی هدف خود را بر اساس میزان درآمد خوانوار هدف گیری کنند.

دموگرافیک در گوگل ادوردز

هدف‌گیری وضعیت والدین می‌تواند باعث تغییر بزرگی در صنایع مختلف شود. مطمئنا برند‌هایی که محصولات مربوط به کودکان و یا اسباب‌بازی می‌فروشند از این ویژگی لذت خواهند برد، چرا که والدین در طول دوره خرید تعطیلات و خریدهای مربوط به مدرسه، مخاطبانی گسترده و با اهمیت می‌شوند. اما املاکی‌های هوشمند و تبلیغ‌کنندگان خودرو می‌توانند از مزایای بالقوه این هدف‌گیری استفاده کرده و به خانواده‌های بزرگتر، خانه‌ها و ماشین‌های بزرگتر بفروشند.

این ویژگی به تبلیغ کنندگان این اجازه را میدهد تا تبلیغات خود را بر اساس میزان درآمد خانواده ها تنظیم کنند و قیمت های محصولات خود را بر این اساس تنظیم و به رقابت با سایر تبلیغ کننگان بپردازند.

گزارش های جذاب و کاربردی گوگل ادز

نسخه جدید گوگل ادز

 

نمایش اطلاعات مفید و کاربردی در رابط کاربری جدید این امکان را برای شما فراهم میکند تا تجزیه و تحلیل کمپین های شما آسان تر و راحت تر شود.

هم اکنون گوگل ادز نموداری برای نمایش میزان کلیک های در یافتی از سایر دستگاه ها به شما میدهد که این اطلاعات میتواند برای شما بسیار مفید باشد تا میزان سرمایه گذاری خود را در کدام قسمت افزایش و یا کاهش دهید.

نمودار حرارتی در گوگل ادز

یکی دیگر از امکانات جدید در رابط کاربری جدید گوگل ادوردز اضافه شدن نمودار حرارتی برای بررسی میزان کلیک ها در روز های هفته و ساعات شبانه روز می باشد.

با بررسی این موضوع شما میتوانید دریابید که در کدام یک از روز های هفته و در چه ساعتی از شبانه روز بیشترین ورودی را به سایت خود داشته اید.

کلود در گوگل  ادوردز cloud ads

گوگل ادز همچنین عبارات جستجو (Search Terms) و کلمات کلیدی که بیشترین کلیک را کسب کرده اند، به صورت Cloud نمایش می‌دهد. این اطلاعات به شما کمک می‌کند سریع‌تر کلمات کلیدی جدید و یا کلمات کلیدی منفی مناسب را بیابید و به کمپین‌های خود اضافه کنید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

قوانین تبلیغات در گوگل

آشنایی با قوانین گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای آشنایی با قوانین گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۱۹۰
قیمت کلمات در گوگل ادوردز

نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز   

دیدگاه‌ها برای نحوه محاسبه ی قیمت کلمات در گوگل ادوردز    بسته هستند
۱,۰۶۶
مهمترین سوالات در گوگل ادوردز

15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز

دیدگاه‌ها برای 15 سوال مهم در مورد گوگل ادوردز بسته هستند
۱,۱۵۳
دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز

دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS

دیدگاه‌ها برای دانلود اپلیکیشن گوگل ادوردز برای اندروید و IOS بسته هستند
۱,۰۰۰
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...