گوگل ادز را بشناسید

سایت ایرانی گوگل ادز یک مرکز تبلیغاتی است که با مشارکت کاربران در امور بهبود رتبه الکسا و گوگل فعالیت می‌کند. شما می‌توانید به عنوان یک تبلیغ‌کننده به عضویت سایت دربیایید و رتبه سایت خود را بهبود دهید یا به عنوان کاربر ثبت نام کنید و با شرکت در فعالیت‌های سایت به کسب درآمد بپردازید.
حتماً تا به حال در گوگل کلمات و عبارات بسیاری را جستجو کرده‌اید، این امر جالب‌تر بود اگر این امکان بود که از این جستجوها به درآمد هم رسید. این ایده در گوگل ادز پیاده‌سازی شده است. شما فقط با جستجوی کلمات خواسته شده و کلیک روی نام سایت مورد نظر در گوگل می‌توانید به کسب درآمد بپردازید.
تبلیغ‌کنندگان سایت به دنبال بهبود رتبه الکسا و گوگل سایت خود هستند. کاربران سایت با جستجوی کلمات خواسته شده و کلیک روی تبلیغات، سایت را در انجام امور تبلیغاتی یاری می‌کنند. در این تجارت همه برنده هستند. مشتریان تبلیغاتی با استفاده از جدیدترین روش‌های تبلیغاتی رتبه خود را بهبود می‌دهند و کاربران نیز با استفاده از روشی کارآزموده به کسب درآمدی مطمئن و عالی می‌رسند.

با تبلیغات در گوگل شما در مدت زمان 15 دقیقه با کلمات کلیدی نامحدود در رتبه اول گوگل قرار خواهید گرفت، در صورتی که در بهینه سازی سایت یا سئو به این شکل نیست. برای سئو کردن یک کلمه کلیدی نیاز به مدت زمان 3 تا 6 ماهه است. از دیگر نکات مثبت تبلیغات کلیکی گوگل این سایت که نتایج تبلیغات گوگلی در بالای سرچ اصلی گوگل یا به عبارت دیگر در بالای نتایج سئو شده گوگل قرار می‌گیرد که این یک مزیت بزرگ به حساب می‌آید که در چند روزه گذشته با آپدیتی که گوگل انجام داده است تعداد تبلیغات در بالای پیچ گوگل به 4 عدد رسیده است. یعنی در صورتی که شما نفر اول در بخش سئو باشید، باز در بالای سایت شما 4 سایت به نمایش درخواهد آمد که با این حساب سایت شما به عنوان نفر پنجم بازدید می‌شود.
برای انجام مراحل جستجو و کسب درآمد ابتدا باید روی آیکون (چشم) آگهی مورد نظر کلیک کنید و پس از مشاهده پیام «آگهی به حالت انتظار جهت انجام فرآیند درآمد» شما باید کلمه مورد نظر را در گوگل جستجو و بعد از یافتن سایت مورد نظر و وارد شدن به آن با پیام برای واریز مبلغ روی تأیید کلیک کنید. بعد از کلیک روی تأیید مبلغ به حساب سایت شما واریز خواهد شد.
ممکن است بعد از انجام فرآیند پیامی جهت واریز مبلغ به حسابتان مشاهده نکنید، برای اطمینان از انجام درست فرآیند می‌توانید همین صفحه را رفرش کنید تا از وضعیت آگهی مورد نظر مطلع شوید.
در صورت نیاز یا وجود مشکل در مشاهده آگهی می‌توانید بعد از تغییر رنگ به زرد با کلیک مجدد روی ایکون چشم آگهی را از حالت انتظار خارج کنید.

مفهوم رنگ‌ها را در گوگل ادز بدانید:
رنگ آبی: آگهی آماده انجام فرآیند جستجو
رنگ زرد: آگهی منتظر تکمیل فرآیند جستجو
رنگ سبز: فرآیند با موفقیت انجام شده

برچسب ها:
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...