طراحی پرتال

هر سازمان یا نهادی برای اهداف شرکت نیازمند سیستم اتوماسیون یا پرتال برای برطرف کردن نیازهای خود است. یک نهاد برای ساعات حضور کارمندان خود یا یک دانشگاه برای انتخاب واحد دانشجویان خود نیازمند یک پرتال سازمانی است.
گاهی طراحی سایت پاسخگو کار شمانیست، شما نیاز دارید تا یک سیستم با یک برنامه‌ریزی و برنامه‌نویسی خاص داشته باشید تا با یک هدف خاص برای مدیریت بهتر مجموعه به شما کمک کند.
در طراحی سایت ما نیاز داریم تا روزانه کاربران مشخصی وارد وب سایت ما بشوند ما در طراحی سایت نیازمند بهینه سازی سایت نیز هستیم، اما در طراحی پرتال ما نیازمند این نیستیم که کاربران وارد وب سایت ما بشوند، کافی است کاربرانی با سطح دسترسی مشخص با هدف مشخص وارد پرتال ما بشوند تا روند کاری آنها انجام شود.
پرتال مثل یک کارمند خوب و درستکار برای شما انجام وظیفه می‌کند، کارمندی که قابل برنامه‌ریزی و کاملاً وظیفه‌شناس است.

تفاوت پرتال و وب سایت
طراحی سایت برای روند کارهایی است که عمومیت بیشتری دارد و هدف شما جذب کاربرانی است که نیاز به اطلاعات یا محصولات وب سایت شما است. به همین خاطر در طراحی سایت شما به بهینه سازی سایت نیز فکر می‌شود یا اینکه سایت فروشگاهی است یا سایت شرکتی یا باید به صورت طراحی سایت خبری باشد و یا اینکه با موضوعیت‌های مختلف است.
اما در طراحی پرتال شما افرادی را وارد پرتال خود می‌کنید که مشخصاً ارتباط با سازمان شما دارند و برای از بین بردن کارهای پرتکرار و پراشتباه که نیازمند دقت بالا و به‌روزرسانی لحظه‌ای می باشد از پرتال استفاده می‌کنید.

برچسب ها:
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...