7 کار اشتباهی که نباید در طراحی سایت انجام دهیم

  • انتشار : 5 می 2019
  • ۶۰۰
  • دیدگاه‌ها برای 7 کار اشتباهی که نباید در طراحی سایت انجام دهیم بسته هستند
  • دسته: طراحی سایت

امروزه سرعت پیشرفت تکنولوژی در کل دنیا به سرعت رو به پیشرفت است ،برای اینکه همیشه بتوانیم به روز باشیم،باید ما نیز با این روند پیشرفت کنیم و اکثر نکات را در طراحی سایت خود رعایت کنیم،امروز قصد داریم 7 کار کار اشتباهی که نباید در طراحی سایت انجام دهیم را به شما بگوییم و همچنین روش های جایگزین آنها را نیز به شما آموزش میدهیم.

 

1.از چند فونت مختلف استفاده کنیم

بهترین کار در طراحی وب سایت استفاده از 2 فونت مختلف است،که یکی باید برای سرتیتر ها استفاده شود و دیگری برای متن اصلی وب سایت که این فونت بهتر است یک فونت خوانا و استاندارد باشد،استفاده از چند فونت مختلف و نا هم سان باعث ایجاد سردرگمی برای مخاطب سایت شما و همچنین سایت را از حالت حرفه ای بودن خارج میکند.

2.کلمات کلیدی را بیش از حد استفاده کنیم

سعی کنید از کلمات کلیدی به اندازه کافی و نه خیلی زیاد در سایت خود استفاده کنید،در صورتی که در طراحی سایت خود قوانین سئو را رعایت میکنید ،برای نگاه مخاطب خود نیز ارزش قائل شوید و سعی کنید مخاطب را برای خود حفظ کنید،پیشنهاد میکنیم سعی کنید از کلمات مترادف در توضیحات خود استفاده کنید.

3.استفاده بیش از حد از بنرهای تبلیغاتی

یکی اشتباهات بزرگ این است که در وب سایت خود برای هر محصول یک بنر طراحی و بر فرض مثال برای همه ی آنها تخفیف جداگانه در نظر بگیرید،در این موضوع باید خلاق باشید و طوری طراحی سایت فروشگاهی خود را انجام دهید که بتوانید مخاطبین بیشتری را در سایت خود برای خرید نگه دارید.

4.استفاده از پخش موزیک به صورت خودکار در وب سایت

در برخی از موارد خاص میتوان از موزیک استفاده کرد،اما در اکثر موارد به دلیل اینکه مخاطبین سایت شما افراد مختلفی هستند بهتر است به صورت پخش آنلاین و خودکار موزیک را در سایت خود پخش نکنید،علاوه بر آن بر روی سئو ی سایت شما تاثیر منفی دارد.

5.استفاده از تصاویر بی کیفیت و نا مناسب

یکی از مواردی بسیار مورد توجه برای وب سایت شما استفاده از عکس های با کیفیت و متناسب با کار شماست،اگر میخواهید وب سایتی حرفه ای داشته باشید برای آن هزینه کنید، از بخش های مختلف کار خود از جمله محصولات عکاسی کنید و عکس اصلی محصول را در سایت قرار دهید.

6.طراحی و محتوای سایت با عرض زیاد و طول کم

سعی کنید زمانی که تولید محتوا برای وب سایت خود ایجاد میکنید،به این نکته توجه کنید که طول محتوای شما زیاد و اما عرض آن را در طراحی کم و خوانا در نظر بگیرید.این صفحه که شما در حال خواندن آن هستید بهترین صفحه برای درج محتوا در وب سایت هست.

7.استفاده زیاد از پاپ ها در صفحه

اگر از پاپ آپ ها به جا و به اندازه استفاده کنید میتوانید برای شما کاربردی باشد،اما اگر از آنها بسیار زیاد استفاده کنید میتواند ضرر زیادی به شما وارد کند و تمام مخاطبین سایت خود را از دست بدهید.

 

موارد بسیار زیادی هستند که متوانند تاثیرات منفی بر روی سایت شما داشته باشد،شما نیز میتوانید نظرات خود را در این مورد با در میان بگزارید.

برچسب ها:

مقالات مرتبط

نحوه انتخاب رمز عبور قوی برای وب سایت

دیدگاه‌ها برای نحوه انتخاب رمز عبور قوی برای وب سایت بسته هستند
۲,۲۷۶

در مورد تفاوت بین ووکامرس یا پرستاشاپ بیشتر بدانید

دیدگاه‌ها برای در مورد تفاوت بین ووکامرس یا پرستاشاپ بیشتر بدانید بسته هستند
۲,۱۶۴

معرفی بهترین افزونه های نظر سنجی در طراحی سایت

دیدگاه‌ها برای معرفی بهترین افزونه های نظر سنجی در طراحی سایت بسته هستند
۲,۲۰۲

چگونه دیدگاه ها را در سایت خود غیر فعال کنیم؟

دیدگاه‌ها برای چگونه دیدگاه ها را در سایت خود غیر فعال کنیم؟ بسته هستند
۱,۱۹۴
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...