نوشتن مقاله برای بالا بردن سئو

ابتدا برای نوشتن مقاله با در نظر داشتن  به نیازهای مشتریان خود گوش دهید و موضوعات مورد نظر آنان را در مقالات و محتوای وب سایت خود منعکس کنید. هر مقاله را به طور کامل به یک موضوع اختصاص دهید. بهتر است در عنوان مقاله خود کلمه کلیدی مربوط به مقاله را ذکر کنید و مقالات شما حتماً درباره زمینه شغلی شما باشد، حال آنکه ممکن است کلمه کلیدی مقاله‌ای که در حال نوشتن آن هستید همان کلمه کلیدی اصلی وب سایت نباشد.
بهتر است در بدنه مقاله حداقل دو سه بار از کلمه کلیدی که قصد دارید مقاله با آن جستجو شود، استفاده کنید و البته از کلمات کلیدی نامربوط به هیچ وجه استفاده نکنید، زیرا ممکن است باعث پایین آمدن اثر مقاله شود. در نوشتن مقاله تمام کلماتی که فکر می‌کنید کاربران در محیط اینترنت جستجو می‌کنند تا مقاله را بیابند وارد کنید و از مترادف‌ها نیز در نوشتن مقاله حتماً استفاده کنید.


مقاله را برای کاربر خود تنظیم کنید و نه برای موتور جستجو به گونه‌ای که کاربر رغبت خواندن ادامه مطلب را داشته باشد نه اینکه با خواندن چند خط از مقاله از خواندن ادامه آن منصرف شود. این چیزی است که تأثیر بسیار منفی روی سئو سایت خواهد داشت. مدت زمانی که یک کاربر روی وب سایت صرف می‌کند به عنوان یکی از مهم‌ترین المان‌های رنک‌دهی موتورهای جستجو است و هر روز بر اهمیت آن افزوده می‌شود و بنابراین هرچه بیشتر بتوانید کاربر را در وب سایت خود نگه دارید، تأثیر بسیار مثبتی بر روی سئو سایت شما خواهد داشت.
هرچه مقاله تکمیل‌تر باشد و جنبه‌های موضوع را بیشتر تحت پوشش قرار دهد، بهتر است در ایجاد مقاله خود از تصاویر و گرافیک‌ها نیز استفاده کنید و جذابیت بصری آن را بالا ببرید. از ایجاد مقالات در وب سایت با بدنه کوتاه پرهیز کنید و بهتر است حداقل مقاله شما باید 20 سطر باشد تا سایت دچار مجازات مقالات کوتاه نشود.

استفاده از کلمات کلیدی مرتبط
برای آنکه مهم‌ترین کلمات کلیدی مربوط به زمینه فعالیت خود را بیابید می‌توانید از دو نرم‌افزار گوگل به نام‌های Google Keyword Planner و Google Trends استفاده کنید که برای یافتن کلمات کافی است. مهم‌ترین کلماتی که فکر می‌کنید کاربران شما در موتور جستجو وارد می‌کنند تا شما را بیابند را در باکس‌های ورودی آن وارد کنید تا کلمات مرتبط را به شما نمایش دهد.
تگ عنوان مقاله بهتر است H1 باشد و بخش‌های مختلف مقاله را با تگ‌های H2 و H3 بهتر است نشانه‌گذاری کنید و همچنین ظاهر مقاله بسیار مهم است و هرچه محیط خواندن مقاله جذاب‌تر باشد و خسته‌کننده نباشد، اثربخشی مقاله نیز بالا خواهد رفت.
می‌توانید از داخل مقاله خود به سایر مقالات خود نیز لینک دهید. البته آنجا که مورد نیاز است و با انجام این کار مرجع به توضیحات بخش مورد نظر دهید، به مانند کاری که برخی سایت ها انجام می دهند. شما باید جایی از مقاله خود را که کاربر شما به آن نیاز ندارد نه کلمات کلیدی خود را لینک کنید.

به درخواست‌های مشتریان خود توجه کنید و مطالبی از بابت توضیح یا رفع آن در سایت بارگذاری کنید و از این طریق مشتریانی که در جستجوی مورد مشابه در اینترنت هستند، شما را خواهند یافت و در صورت نیاز با شما تماس خواهد گرفت.
عملیات مقاله‌نویسی در وب سایت را هرچه بیشتر انجام دهید، بازدیدکننده بیشتری به دست خواهید آورد و البته کیفیت مقاله‌ها از تعداد مقاله‌ها بسیار مهم‌تر است و هرچه بتوانید تعداد مقاله با کیفیت‌تر و تکمیل‌تری در وب سایت خود ایجاد کنید تأثیر مثبت بیشتری در وب سایت شما خواهد داشت. امروزه سئو تبدیل به بازاریابی از طریق تولید محتوا شده و هرچه در تولید محتوای وب سایت خود بیشتر تلاش کنید وب سایت شما رتبه بهتری خواهد داشت.
از کپی کردن مقالات از سایت‌های دیگر در سایت خود بپرهیزید و مقالات را خود از پایه تهیه کنید. همچنین، ترکیب چند مقاله و ایجاد مقاله جدید کار درستی نیست و بهترین گزینه نوشتن یک مقاله جدید است و تأثیر دو چندانی در رتبه وب سایت خواهد داشت.

برچسب ها:
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...