اهداف سئو

براي وب سايت‌ها خيلي مهم است در صفحه اول گوگل به خصوص جزء سه تا نتيجه طبيعي اول که 58.4 درصد کليک‌ها را شامل مي‌شود، قرار گيرند.
اهداف سئو کمک به وب سايت‌ برای به دست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش بيشترين صفحات مرتبط با پرس و جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود، زیرا الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.
اين مسئله براي خيلي از سايت‌ها سودمند است که در بالاي نتايج جستجو قرار گيرند، به خصوص آنها که با افزايش ترافيک سايت به تعداد مشتريانشان اضافه مي‌شود.


بعد از اينکه سئو براي بهبود رتبه‌بندي سايت‌ها در نتايج جستجوي طبيعي کار خود را شروع کرد، اين فرآيند نيازمند دانش و زمان براي پياده‌سازي روش‌هاي خود شد. زمان بزرگ‌ترين سرمايه‌گذاري اوليه براي بهينه شدن سايت يا يک صفحه است.
بسته به اينکه چگونه کلمات کليدي رقابتي در بهينه سازي سایت مورد استفاده قرار مي‌گيرند، سئو هفته‌ها يا ماه‌ها طول مي‌کشد تا به نتيجه برسد. اگرچه ممکن است نتايج بهينه سازي سایت جستجو به سرعت ديده نشود، ولي در درازمدت مزاياي سئو باعث افزايش رتبه‌بندي سايت و افزايش بازديدکنندگان است.
جاي تعجب نيست که وب سايت‌ها با محصولات و خدماتي که به فروش مي‌رسانند، بر سر رسيدن به رتبه يک نتايج جستجو رقابت کنند.
جستجوکنندگان خيلي دوست دارند روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک کنند. اين مطالعه مشخص مي‌کند 72.3 درصد کاربران گوگل روي پيوندهاي طبيعي نتايج جستجو کليک مي‌کنند و تنها 27.3 درصد کاربران روي پيوندهاي ليست‌هاي پرداخت شده کليک مي‌کنند. اين يکي ديگر از دلايلي است که شرکت‌ها متوجه تأثير سئو را شده و حاضر هستند براي آن زمان و هزينه صرف کنند.
با ارتباط درست نکات طلایی سئو با یکدیگر می‌توانید پازل سئو را کامل کنید تا وب سایت شما با کلمات مورد نظر در رتبه اول جستجوی گوگل قرار گیرد.

نکات طلایی سئو:
* ساختار وب سایت شما از نظر استانداردهای سئو درست طراحی شده باشد.
* نمایش مخصوص موبایل و تبلت بسیار مهم است.
* سایت شما در یک هاستینگ بدون مشکل میزبانی شود.
* برای ماندن هرچه بیشتر کاربران در سایت و مراجعه مجددشان برنامه داشته باشید.

برچسب ها:
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...