معرفی نرم افزارهای سئو سایت

سئو سایت به بخش‌های فنی، امنیتی و تولید محتوا ختم می‌شود. در بخش محتوا می‌توان بدون نرم افزار، محتواها را مطابق با الگوریتم‌های گوگل بهینه سازی کرد، در حالی که دیگر قسمت‌های سایت به نرم افزارهای خاصی نیاز دارند.

نرم افزار WEB CEO
برای افزایش بازدیدکننده سایت می‌توان از نرم افزار web ceo استفاده کرد که موجب بالا رفتن رنک سایت در گوگل و سایر موتورهای جستجو می‌شود. از طریق این نرم افزار می‌توان تمام صفحات وب سایت را آنالیز و موقعیت و رتبه آن را در موتورهای جستجو بررسی کرد. در حال حاضر، web ceo به عنوان یکی از نرم افزارهای بهینه سازی وبلاگ‌ها به شمار می‌رود. از دیگر قابلیت‌های این نرم افزار می‌توان به محبوبيت در سايت الكسا، کسب كلمات كليدي بسيار مهم، قابلیت نصب روی انواع ویندوز و … اشاره کرد.

نرم افزار iBusiness Promoter
نرم افزار Internet Business Promoter (IBP) به عنوان یکی از نرم افزارهای قدرتمند برای سئو سایت به شمار می‌رود که از طریق آن می‌توان وب سایت را به همه موتورهای جستجو معرفی کرد. به این صورت که با ثبت سایت و ایندکس شدن صفحات آن در موتورهای جستجو می‌توان رتبه بالاتری را کسب کرد و از این طریق تعداد بازدیدکننده‌های سایت را افزایش داد. از طریق این نرم افزار می‌توان به راحتی سایت را بررسی و آنالیز کرد و در صورتی که مشکلی در آن ایجاد شده باشد، از قبیل وجود تگ‌های HTML اشتباه، ورود لینک‌های اشتباه به سایت، لینک‌های شکسته و… می‌توان به‌راحتی آنها را برطرف کرد. استفاده و کار با نرم افزار IBP به راحتی انجام می‌شود و حتی وبمسترهای مبتدی نیز می‌توانند از آن استفاده کنند. از دیگر ویژگی‌های مهم این نرم افزار سازگاری با تمام ویندوزها است.

نرم افزار SEO Suite
نرم افزار SEO Suite (SEO PowerSuite) جهت بهینه سازی و سئو سایت استفاده می‌شود. در این نرم افزار یک بخش مهم با نام Rank Tracker وجود دارد که از طریق آن می‌توان کلمات کلیدی مهم را بررسی کرد و در صورتی که سایت با مشکلی مواجه شود، وبمستر از طریق نرم افزار SEO Suite از آن مطلع می شود. همچنین صفحاتی که رتبه بالاتری می‌گیرند نیز از طریق این نرم افزار قابل شناسایی هستند. از دیگر امکانات نرم افزار SEO Suite می‌توان به امکان بررسی وضعیت محتوا، بررسی کلمات کلیدی، مدیریت لینک‌های ورودی خروجی، لینک‌سازی، پشتیبانی از موتور جستجوگر API، پشتیبانی از تعداد نامحدود وب سایت و تعداد نامحدود کلمه کلیدی، انعطاف‌پذیری و امکان شخصی‌سازی بالا، امکان ذخیره‌سازی پروژه، ارائه گزارشات به وب، امکان گزارش‌گیری، ارائه گزارشات زمان‌بندی شده، امکان پرینت گزارشات و … اشاره کرد.

نرم افزار Website Auditor
نرم افزار Website Auditor به‌منظور تجزیه و تحلیل سایت استفاده می‌شود که قابلیت تحلیل صفحات سایت را دارد. این کار می‌تواند به محض شروع به کار انجام شود. در صورتی که در قسمتی از سایت مشکلاتی از قبیل خطای 404، لینک‌های شکسته، Html error و … وجود داشته باشد، همه را می‌توان از طریق نرم افزار Website Auditor شناسایی کرد. این نرم افزار به تمام قسمت‌های سایت سر می‌کشد و می‌تواند مشکلات آن را برای وبمستر مشخص کند.

نرم افزار SEO SpyGlass
نرم افزار SEO SpyGlass به‌منظور پیدا کردن رتبه سایت در موتورهای جستجو استفاده می‌شود. این نرم افزار به صورت محرمانه عمل می‌کند و حتی می‌تواند مرحله سئو سایت و بهینه سازی سایت را نیز مشخص کرده و به وبمستر نشان دهد. از طریق آن می‌توان گام‌های بعدی را برای سئو سایت و بهینه سازی سایت مشخص کرد.

نرم افزار LinkAssistant
نرم افزار به طور اختصاصی به قسمت لینک‌ها می‌پردازد. از طریق آن می‌توان تمام لینک‌هایی که از سایت خارج و یا از سوی سایت‌های دیگر وارد صفحات شده را شناسایی کرد. می‌توان میزان ترافیکی که از طریق لینک‌ها وارد سایت می‌شود را اندازه‌گیری کرد.

برچسب ها:
اینستاگرام سپنتا را دنبال کنید...